SMOOKIES Premium - slaninové sušenky 200g

  • Smookies sušenky se slaninou a vejci
  • sušenky pro psy se 100% přísadami lidské kvality
  • pamlsek či odměna
65 Kč
  • složení: pšenice a brambory, margarín, extra panenský med, slanina 4 %, superpotraviny (brusinky, zázvor, kurkuma, skořice, máta peprná, oregano), mléko, prášek do pečiva, celá vejce, extra panenský olivový olej
  • analytické složení: bílkoviny 6%, tuk 19,0% (0,1% omega 3, 5,5% omega 6), vláknina 1%, sodík 0,7%.
  • energetická hodnota: 492 kcal/100 g
  • hmotnost: 200 g

Žádné náhražky. Žádné skryté složení. Žádné vedlejší suroviny = Žádné slevy z kvality.

Pouze skutečné suroviny v kvalitě určené pro člověka - pro vás a vašeho domácího mazlíčka. Maso prvotřídní kvality, mouka a ovesné vločky, čerstvé ovoce, superpotraviny a panenský olivový olej, mezi spoustou dalších špičkových ingrediencí nejvyšší kvality, vše dohromady gurmánsky ručně vyrobeno a upečeno. S láskou, poctivostí a v kvalitě, kterou si můžete vy i váš pes vychutnat v každém soustu.

Přírodní panenský med

Surový med se používá jako pomocník při mnoha onemocněních u lidí i domácích zvířat. Bylo prokázáno, že zkracuje dobu hojení kožních onemocnění, zmírňuje sezónní alergie, podporuje zdraví trávicího traktu a dokonce poskytuje vašemu psovi přirozený zdroj energie. Vitaminy A, C a E, spolu s kyselinou fenolovou a flavonoidy, řadí med mezi silné antioxidanty, které mohou pomoci snížit zánět a posílit imunitní systém psa.

Přírodní extra panenský olivový olej

Extra panenský olivový olej rovněž přispívá k posílení imunity a brání poklesu kognitivních funkcí. To díky obsahu antioxidantu vitaminu E, který pomáhá chránit buněčné membrány vašeho psa před poškozením volnými radikály. Obsahuje také fytonutrienty a omega-3 mastné kyseliny, díky nimž bude mít pes hydratovanou a dobře vyživenou kůži i srst.

Superpotraviny a byliny

Všichni psi potřebují ke svému zdraví vyváženou stravu s vyváženou směsí bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, minerálů a vody. Doporučuje se podávat psům superpotraviny i bylinky, které jim poskytnou všestrannou výživu. Superpotraviny a byliny pomáhají domácím mazlíčkům bojovat s nemocemi, zvyšovat energii a udržovat jejich celkové zdraví. Jsou to nutričně hodnotná krmiva plná minerálů, antioxidantů a stopových prvků.